Supportbeurs weer een daverend succes

De support beurs in het beursgebouw in Utrecht is weer een daverend succes voor Quingo. De prachtige stand van Quingo heeft namelijk ook deed jaar weer vele mensen getrokken. Naast alle positieve aandacht van WMO-consulenten, mobiliteitsbedrijven en fysiotherapeuten waren vooral de scootmobiel gebruikers razend enthousiast over de gemakken van 5-wielen.

Zoals elk jaar zijn de scootmobielen weer uitvoerig getest door de beursbezoekers. Zelfs de belangenvereniging van ziekenhuis directeuren en zorginstellingen heeft grote interesse getoond om de Quingo scootmobielen; en wil deze in de toekomst aanraden bij patiënten met loopproblemen. Deze conclusie trokken zij na het zien van alle verschillende soorten scootmobielen op de beurs; ze constateerden namelijk dat de Quingo veel veiliger en comfortabeler voor de gebruiker is.

Naast de unieke producten was er natuurlijk ook een team van specialisten op het gebied van scootmobielen die de bezoekers alles kon vertellen over traditionele scootmobiel modellen in vergelijking met de 5-wiel Quingo’s. Graag wil ik namens het gehele Quingo team iedereen bedanken voor de overweldigende interesse in onze Quingo producten!

klanttevredenheid meter

Klantentevreden-heid onderzoek

We hebben onze klanten gevraagd in welk opzicht ze hun Quingo 5-wiel scootmobiel beter vinden dan hun vorige 3 of 4-wiel scootmobiel.

klanttevredenheid-smiley-groen

94,7% beter of zelfs veel beter

klanttevredenheid-smiley-groen
97,7% stabieler
klanttevredenheid smiley lichtgroen

72,6% beter manoeuvreerbaar

klanttevredenheid-smiley-groen
87,6% comfortabeler
klanttevredenheid-smiley-groen
92,9% veiliger
klanttevredenheid-smiley-groen
92,0% geeft meer vertrouwen

Winnaar!

Scootmobiel van het jaar 2016

Door bezoekers van Scootmobielpagina.nl die meededen aan de verkiezing ‘Scootmobiel van het jaar 2016’ en de redactie is de Quingo Toura2 scootmobiel uitgeroepen tot scootmobiel van het jaar 2016.

Scootmobiel winnaar 2016